O nas

PAWEŁ

Lata naszej ery liczy od dnia spotkania się członków zespołu The Beatles. Specjalizuje się w informacjach, anegdotach i sytuacjach muzycznych z lat 60, 70, 80, które wyjmuje w każdej możliwej sytuacji. Jego codzienne formy zaangażowania to praca w instytucji wspierającej organizacje pozarządowe, organizacja festiwali o formule około jazzowej oraz działalność charytatywna w stowarzyszeniu Cała Naprzód.
W Prywaciarzach pełni rolę opierającą  się na mowie – dostosowanej do sytuacji, wyważonej, ale czasem także sowizdrzalskiej. Czujnie reaguje na sytuacje. Posiada doświadczenie konferansjerskie zarówno na eventach firmowych, jak i plenerowych wydarzeniach z publicznością liczącą kilkanaście tysięcy osób. Bycie blisko muzyki jest dla Niego najważniejszym kierunkiem funkcjonowania na tej planecie.

BARTEK

Muzyką zajmuje się prawdopodobnie dlatego, że nie znosi pustki w przestrzeni dźwiękowej. Uważa, że życie jest zbyt krótkie, by marnować je na słuchanie ciszy. Płyty winylowe towarzyszyły mu zawsze i od zawsze. Zanim zauważył, że wychodzą z użytku, te wróciły do łask i znów święcą triumfy w domach i na imprezach! Muzykę dzieli wyłącznie na dobrą i złą. Zbiera każdą nutę, która wypadnie komuś z kieszeni. Posiada sporą kolekcję czarnych płyt, płyt CD, nieco zakurzonych kaset i antycznych taśm na szpulach. W Prywaciarzach odpowiedzialny jest za selekcję piosenek i kwestie techniczne. Na co dzień pracuje w bibliotece, gdzie zajmuje się organizacją wydarzeń muzycznych i promocją płytoteki. Dźwięki to prawdopodobnie jedyna rzecz, która nigdy go nie nudzi.

Komentarze są wyłączone.